Alitaşı, Bozbey Cd. 1229 Sk. No:1/A, 02030 Adıyaman / Merkez

GÜVENLİ ÖDEME

Anasayfa » GÜVENLİ ÖDEME

GunesDunyasi.net sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 256 Bit SSL ve 3D Secure Güvenlik servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. GunesDunyasi.net'in alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerdeki gelişmelere göre güncellenmektedir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, sipariş ve ödeme işlemleri sayfasının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmiştir. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünü "https://" ile başladığını göreceksiniz.Bu, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştiğini gösterir. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenmez. Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için GunesDunyasi.net güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görünmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. SSL sertifikası ile güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama sisteminde değerlendirilerek bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

Sitemiz üzerinden ve mağazamızda tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

GunesDunyasi.net bünyesinde yer alan bilgi işlem departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Bilgi İşlem departmanına ve satış temsilcilerimize cumartesi ve pazar günü dahil her gün 0416 214 54 53 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Anasayfa | Güvenli Alışveriş |Teslimat ve İade | Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi 

       

 
   
Kurumumuz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: